Home

Jégkorong eredmények csikszereda

Csíkszereda eredmények - Jégkorong, Románi

1. t 30 sportág több
  2. Ferencvárosi TC HSC Csikszereda élő eredmények (és élő online közvetítés) 2021. jan. 19. nap 17:30 órakor (UTC idő) Erste Liga - International. Itt a SofaScore élő eredmények megtalálhatja az összes előző Ferencvárosi TC és HSC Csikszereda közötti mérkőzés eredményét az egymás elleni eredmények alapján rendezve. A.
  3. A jégkorong Erste Ligában szereplő SC Csíkszeredát is utolérte a koronavírus-járvány. Ahogy az erdélyi klub a közösségi oldalán kedden jelezte: a teljes edzői stáb és újabb tizenhárom játékos iratkozott fel a fertőzöttek listájára, így halasztást kellett kérniük a.
  4. Jégkorong, Magyarország: Erste Liga 2020/2021 élő eredmények, meccsek, tabellá
  5. Élő jégkorong eredmények a SofaScore LiveScore, statisztiták, párosítások és tabellák az NHL, KHL, SHL és sok más ligához, és nemzetközi tornákhoz

Ferencvárosi TC HSC Csikszereda Élő eredmények, videó

Ez a(z) NHL 2019/2020, (Jégkorong/USA) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (NHL) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Kövesd a(z) NHL 2019/2020 élő eredményeit, végeredményeit, a meccseket és a tabellákat Jégkorong - a legfrissebb hokis hírek, eredmények, tabellák

Koronavírusos a csíkszeredai hokicsapat 13 játékos

MJSZ; Egészségügyi óvintézkedések és ajánlások - frissítve! A Magyar Jégkorong Szövetség ajánlásai, a koronavírus-járvány idejére vonatkozó egészségügyi óvintézkedések, és egyéb dokumentumok Női jégkorong A játék minden elemében nagyon sokat fejlődtem A szövetség videócsatornáján jelent meg interjú Keresztes Leventével, aki elkötelezte magát az NCAA-s Long Island egyetemhez Eredmények. Csapat 1. Harmad 2. Harmad +36 (52) 512-721 mellék: 23721. MÉG TÖBB JÉGKORONG. Magyar Jégkorong Szövetség. Nemzetközi Jégkorong Szövetség. Jégkorong Játékvezetők Egyesülete. Debreceni Hoki Klub. Nemzeti Sport Online. Jégkorongblog. ERSTE LIGA CSAPATOK. ASC Corona Brasov. Sport Club Csíkszereda

Ahogy az erdélyi klub a közösségi oldalán kedden jelezte: a teljes edzői stáb és újabb tizenhárom játékos iratkozott fel a fertőzöttek listájára, így halasztást kellett kérniük a hétvégére tervezett, Titánok elleni mérkőzésekre. Nincs elég hadra fogható hokisuk. A. Élő, folyamatosan frissülő Jégkorong eredmények 2020. 11. 23 Jégkorong 138-szoros válogatott támadó a Ferencvárosban! Hivatalos: december 1-től az FTC-Telekom játékosa a 138-szoros magyar válogatott jégkorongozó, Kóger Dániel

További eredmények: Újpesti TE - Gyergyói Hoki Klub 2-3 (büntetőlövések után) Hokiklub Budapest - Schiller-Vasas HC 8-3 FTC-Telekom - Debreceni EAC 5-1. Jégkorong Erste Liga, alapszakasz Csíkszeredai Sportklub-Fehérvári Titánok 8-5 (4-1, 2-2, 2-2 Szétlövés után az Újpest 4-3-ra legyőzte a vendég Gyergyói HK-t a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján. Noha az Újpest az első harmad után már két góllal vezetett, a Gyergyó a harmadik harmad elején fordított. Eredmények: UTE-Gyergyói HK (romániai) 4-3 (2-0, 0-2, 1-1, 0-0, 1-0),.

Jégkorong: Erste Liga 2020/2021 élőben - eredmények

A címvédő FTC-Telekom 6-3-ra legyőzte a vendég Újpest csapatát a jégkorong Erste Liga elődöntőjének első, vasárnapi mérkőzésén. Mivel a másik ágon két erdélyi csapat, a Csíkszereda és a Gyergyó mérkőzik, ezért a két fővárosi együttes párharca a magyar bajnoki döntő is egyben lépj velünk kapcsolatba. 4032 Debrecen, Dóczy József u. 9. hello@deac.hu +36 (52) 512-721 mellék: 2372 Jégkorong Erste Liga, negyeddöntő, 4. mérkőzés Csíkszeredai Sportklub-Debreceni EAC 3-2 - hosszabbítás után (0-1, 2-0, 0-1, 1-0) További eredmények: Gyegyói HK - Brassói Corona 5-2 (A négy győzelemig tartó párharc állása 2-1 a GYHK javára.) Fehérvári Titánok - FTC Telekom 5-6 (A négy győzelemig tartó.

Jégkorong élő eredmények - SofaScor

Jégkorong: Öt góllal nyert az UTE. Az UTE 5-0-ra nyert a Hokiklub Budapest vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján JÉGKORONG ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ ÚJPESTI TE-SPORT CLUB CSÍKSZEREDA (romániai) 3-4 (1-0, 2-3, 0-1) Budapest, Megyeri út, 573 néző. Vezette: Nagy A.

Jégkorong: NHL 2019/2020 élőben - eredmények, meccsek

Kapcsolat. Újpesti Torna Egylet 1044 Budapest, Megyeri út 13. Levelezési cím: 1327 Újpest 3. Pf: 98 Telefon/fax: +36 1 272-1272 UTE Adószám: 19803124-2-4 Debrecen - A forduló előtt hetedik Csíkszereda hosszabbítás után 6-5-re győzött a tabellán harmadik Debrecen vendégeként a jégkorong MOL Liga keddi játéknapján, ezzel egy helyet előre lépett. Eredmények: Debrecen - HSC Csíkszereda (román) 5-6 Üdvüzüljük a Vasas SC honlapján! 2020.12.10. 18.40: Opten Vasas HC-FTC-Telekom : 2020.12.13. 16.30: FTC-Telekom-Opten Vasas H

Jégkorong - Nemzeti Sport Onlin

A DEAC hazai pályán 8-5-re legyőzte a Fehérvári Titánok együttesét a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. Eredmények (a sorozat honlapjáról): DEAC-Fehérvári Titánok 8-5 (1-1, 5-2, 2-2) korábban: Dunaújvárosi Acélbikák-UTE 3-9 (0-3, 2-2, 1-4) Sport Club Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 6-4 (3-1, 1-1, 2-2) A tabella: 1 Jégkorong, Román kupa Csíkszereda harmadszor győzött 2019. december 24., kedd, Sport. Izgalmas, szoros csatában, a hosszabbításban lőtt aranygóllal győzte le a Csíkszeredai Sportklub a Gyergyói HK csapatát a Román Kupa döntőjében. eredmények szavazatok száma 119 Budapest - A Csíkszereda együttese szétlövés után győzött Székesfehérváron a jégkorong MOL Liga szombati játéknapján SportFaktor A Csíkszereda 5-3-ra legyőzte az Újpestet a jégkorong Erste Liga elődöntőjében, így 2-2-re módosította az állást az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban

MJSZ - Magyar Jégkorong Szövetsé

Legutóbbi eredmények. Sport Club Csíkszereda Hockey Club Csíkszereda 3-5. Hockey Club Csíkszereda Sport Club Csíkszereda 6-3. Hockey Club Csíkszereda Sport Club Csíkszereda 5-2. Hockey Club Csíkszereda NZ Stars 5-0. Hockey Club Csíkszereda NZ Stars 5-3. Hockey Club Csíkszereda Alba Volán SC 8-2 Jégkorong: Brassóban a Csíkszereda, Poprádon a DVTK kapott ki Infostart 2019. február 17. 18:54 A Csíkszereda 5-2-es vereséget szenvedett a Brassó vendégeként a jégkorong Erste Liga középszakaszában, míg a DVTK Jegesmedvék együttese 2-1-re kikapott Poprádon a szlovák jégkorongliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján A Csíkszereda idegenbeli győzelemmel került előnybe a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében, miután a Debrecen elleni párharc első, vasárnapi felvonásán 3-0-ra nyert vendégként. Eredmények (a sorozat honlapjáról): Erste Liga, negyeddöntő: ———————— 1. mérkőzés A HSC Csíkszereda nyerte a magyar-román hokiligát, miután a döntő ötödik mérkőzésén megszerezte a végső sikerhez szükséges negyedik győzelmét is a Dunaújváros ellen. A szombati meccsen 3-1-re győzött a Csíkszereda

Jégkorongblo

1. A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapja Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatóak fel
  2. » Jégkorong eredmények Kézdivásárhelyrõl. 2010 December 08 Szerda 00:00. Sport Kézdivásárhely Infó Centrum. Az elmúlt hétvégén a kézdivásárhelyi jégpályán U 14-es országos jégkorong bajnokság zajlott. Lássuk az eredményeket: Gyergyószentmiklósi ISK - HC Madicsa Felcsík 21-
  3. A már biztos alapszakaszgyőztes Csíkszereda 4-2-es vereséget szenvedett Dunaújvárosban a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. Eredmények: Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda (román) 4-2 (1-1, 1-1, 2-0) DEAC-Hokiklub Budapest 4-1 (0-0, 2-0, 2-1

Budapest - A Csíkszereda és a MAC Budapest sikerét hozta a jégkorong Erste Liga szombati játéknapja A jégkorong Mol Liga eredményei. 2020. 11. 25. szerda. Katali Eredmények / Rezultate THL U12 ISK Csíkszereda - Gloria Chisinau 14-0 Gloria - ISK Csíkszereda 1-8 THL U14 Felcsík SK - ISK Gyergyószentmiklós 1-2 O A magyar szövetség pénteki döntésének értelmében viszont a pályán elért eredmények maradnak érvényben a Miskolc (3-4, büntetőkkel), az FTC (4-5) és a Corona Brasov (2-0) elleni találkozókon. Amennyiben elutasították volna a csíkszeredaiak beadványát, akkor négy pontot veszítettek volna

A Csíkszereda a Dunaújváros otthonában diadalmaskodott a jégkorong MOL Liga csütörtöki játéknapján, a Fehérvár pedig hazai pályán győzte le a sereghajtó Brassót. Eredmények: Dunaújvárosi Acélbikák-SC Csíkszereda (román) 3-6 (1-2, 0-3, 2-1) Fehérvár AV19-Corona Brasov (román) 6-1 (1-0, 4-0, 1-1 A jégkorong Mol Liga eredményei. Index. 2015.01.06. 22:1 A helyosztó második mérkőzésén győzelmet aratott a DVTK Jegesmedvék U16-os csapata az ISK Csíkszereda ellen hazai jégen

DEAC - CSÍKSZEREDA - DEAC Jégkorong

Budapest - A listavezető Csíkszereda nagy csatában 3-2-re nyert Debrecenben a jégkorong Erste Liga pénteki fordulójában Budapest - A Csíkszereda fölényes, 10-3-as győzelmet aratott a Vasas otthonában vasárnap a jégkorong Erste Ligában Csíkszereda nagyobb térképen való megjelenítése. Megközelítés: Vonattal: Vonatok Bukarest-Brassó-Sepsiszentgyörgy, Moldova-Gyimes, Budapest-Nagyvárad-Kolozsvár-Déda-Gyergyó, illetve Marosvásárhely-Déda-Gyergyó irányából vannak.Magyarországról napi két vonattal érhető el Csíkszereda a Budapest-Szolnok-Nagyvárad-Kolozsvár.

Jégkorong: Hosszabbítás Dunaújvárosban, szétlövés a fővárosban. Egyik jégkorong-mérkőzés sem ért véget az alapjátékidő lejártával - Eredmények és tabell Jégkorong, MOL Liga Nyert Brassó, vesztett Csíkszereda 2012. szeptember 25., kedd, Sport Csíkszereda csapata hazai pályán veszített a Ferencváros ellen, a Brassói Korona-Fenestela egy góllal győzte le a vendég Miskolci Jegesmedvéket a jégkorong MOL Liga vasárnapi játéknapján 1. FTC-Telekom 18 12 4 2 - 80-39 46 pont 2. Sport Club Csíkszereda 20 14 1 1 4 96-64 45 3. Corona Brasov 20 11 3 - 6 77-59 39 4. DEAC 17 10 1 2 4 64-45 3 Legutóbbi eredmények. Sport Club Csíkszereda Hockey Club Csíkszereda 3-5. Hockey Club Csíkszereda Sport Club Csíkszereda 6-3. Hockey Club Csíkszereda Sport Club Csíkszereda 5-2. Sport Club Csíkszereda Újpesti TE 3-1. Sport Club Csíkszereda Újpesti TE 4-3. Ferencvárosi TC Sport Club Csíkszereda 0-0 A romániai Nemzeti Jégkorong Bajnokság (románul Liga Naţională de hochei) a román jégkorong legmagasabb szintje.A Román Jégkorong Szövetség (FRHG) rendezi. A bajnokság jobb csapatai közül többen részt vesznek a MOL Ligában is

A Csíkszereda kétgólos hátrányból fordítva győzte le a Fehérvári Titánok együttesét a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. A hétfőn edzőváltáson átesett Gyergyói HK másodszor nyert a ligában, saját közönsége előtt ütötte ki a Hokiklub Budapestet úgy, hogy a záróharmadban ötször talált be A listavezető Csíkszereda 6-4-re nyert a a Brassó ellen csütörtökön a jégkorong Erste Ligában. Eredmények (a sorozat honlapjáról): Sport Club Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 6-4 (3-1, 1-1, 2-2) később: Dunaújvárosi Acélbikák-UTE 18.00 DEAC-Fehérvári Titánok 18.30 . Forrás: MTI. Fotó:unsplash.co

A koronavírus miatt másfél hónapig nem játszott bajnokit a Vasas, így aztán meccsre éhesen, és a korábbinál erősebb gárdával érkezett Debrecenbe az angyalföldi gárda, hiszen két kvalitásos légiós csatlakozott hozzájuk a lett Ozols és az orosz Vesutkin személyében Eredmények: Bajnoki cím: 13: Magyar Kupa: 9: Béke Kupa: 5: A(z) Újpesti TE jégkorong szakosztály honlapja: Újpesti TE jégkorongszakosztály az újpesti sportegyesület egyik legsikeresebb szakosztálya, 13-szoros magyar bajnok, ezzel az örökranglista második helyét foglalja el bajnoki címek tekintetében Eredmények / Rezultate THL U14 ISK Gyergyószentmiklós - ISK Csíkszereda 4-5 PS Corona - Felcsík SK 2-16 KirályPingvinek - Corona 3-9 THL U12 ISK Gyergyószentmiklós I. Lendület - Triumf Bucuresti..

Jégkorong Erste Liga: utolérte a vírus a Csíkszeredát - NS

Jégkorong MOL Liga - A MAC lesz a címvédő ellenfele a döntőben Garai - 2017-03-09 A MAC Budapest lesz a címvédő és alapszakaszgyőztes DVTK Jegesmedvék ellenfele a jégkorong MOL Liga, mivel az elődöntő ötödik, szerdai mérkőzésén hazai pályán 5-1-re legyőzte a Debrecent A Csíkszereda, a DEAC és az UTE is vendégként nyert a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. A legértékesebb győzelmet az éllovas csíkszeredai együttes aratta, amely Dunaújvárosban győzött 4-3-ra. Eredmények (a szövetség honlapjáról): Gyergyói HK (román)-DEAC 2-4 (0-0, 1-2, 1-2) Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda (román) 3-4 (1-2, 1-1, 1-1. A csíkiak kétszer is vezettek a rendes játékidőben, ám a brassói együttes mindkétszer egyenlíteni tudott. Következhetett a négy a négy elleni ráadás, amelynek első húsz perce nem hozott döntést, ám a második hosszabbítás második percében a cseh Radim Valchar góljával megnyerte az összecsapást a Sport Club, amely kedden - szintén Brassóban - le is zárhatja a. Erste Liga Magyarország Jégkorong Fogadási tippek. Eredmények live, statisztikát, sport fogadások. Eredmények, tabellák, élő eredmények, jövendölés. Erste Liga Magyarország Jégkorong Fogadási tippek. Vitibet.com - weboldalon a következőket találod futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több

Jégkorong MOL Liga - Hosszabbítás után nyert a Csíkszereda. Sport. szeptember 27, Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella. Hétfői bulik. Kapcsolódó tartalmak. Tasi Tamás és Sike József nyert egyéniben a futócéllövő ob-n. szeptember 20, 2020 Szabolcs Szilágyi Erste Liga jégkorong mérkőzés. Csíkszereda, 2017.12.08. 18:00. Első pontjaira hajt a Szereda a Miskolc ellen címmel közöl beharangozót a Jegesmedvék erdélyi túrájának első meccséről a jegkorongblog.hu. MU-siker Párizsban, Orbánék is győztek - eredmények, videók BL: 5-1-es vereséggel kezdett a Fradi Barcelonában. Szétlövéssel zárult mindkét vasárnap esti találkozó a jégkorong MOL Ligában. Dunaújvárosban az Acélbikák csapata már a második percben megszerezte a vezetést a HSC Csíkszereda ellen, az egyenlítés Artur Oktabrjev csapatának a 25. percben jött össze Jégkorong. Szeredában kezdjük az erdélyi túrát EREDMÉNYEK. 2020 december 8. 17:30. Csíkszereda (ROU) Csíkszereda-DEAC: 2020 december 5. 64 - 76. Oláh Gábor utcai Sportcsarnok. DEAC-Alba Fehérvár: 2020 november 21. 23 - 24. Elek Gyula Aréna. FTC - DEAC

Élő Jégkorong eredmények - 2020

A FINAL SCORE MÉDIA Kft. kiemelt hangsúlyt fektet a határon túli magyar sportszerető közönségre is, ezért platformját szélesítve létrehozta a sporthataroknelkul.hu, erdelysport.hu, felvideksport.hu oldalakat. A bővítés azt a célt hivatott szolgálni, hogy a diaszpóra és a Kárpát-medence minden magyar sportolója megfelel A Magyar Jégkorong Szövetség által kiírt bajnokság. A Győri ETO HC U8, U10, U12, U14, U16, U18 korosztályai vesznek részt. Az U8, U10 korosztályokban több csapattal, A-, B-, C-osztályban szerepelünk Jégkorong DEAC-Csíkszereda: elővételes jegyvásárlás az ötödik mérkőzésre 2020.02.25 írta Nyitrai Daniella FRISSÍTVE: 2020.02.25 írta Nyitrai Daniella FRISSÍTVE: 2020.02.2

Folyamatossan frissülő sporthírek, autósport, motorsport, box, tenisz, foci, kézilabda, kosárlabda, vizilabda, technikai sportok, forma1, rally, MotoGP, sport. Jégkorong szakosztály 2014-09-23 Tegnap fontos meccs várt az Újpestre, hiszen az előzetes számítgatások szerint nagyjából egy kategóriában vagyunk a Szeredával, és az erőviszonyokat némileg tisztázta a tegnap esti találkozó

Jégkorong - Fradi.h

A magyar jégkorong utánpótlásáról szabadon

Jégkorong Erste Liga - A Csíkszereda elveszítette az erdélyi rangadót Budapest/Bécs/Brassó, 2018. november 1., csütörtök (MTI) - A tabellán második Csíkszereda 8-3-ra kikapott Brassóban, a harmadik Corona vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának csütörtöki játéknapján A Hargita Megyei Jégkorong Egyesület elnöke hozzátette, az U12-es és U14-es Jégkorong Erdély-kupa döntő tornája nem jöhetett volna létre Csíkszereda Megyei Jogú Város Önkormányzatának támogatása nélkül. Eredmények 1 Székely Jégkorong Akadémia. A Székelyföldi Jégkorong Akadémia azon túl, hogy a legmagasabb színvonalú feltételeket igyekszik biztosítani a régióban élő utánpótláskorú jégkorongozóknak, anyagi támogatást is nyújt az intézménnyel szerződésben álló tehetséges sportolóknak

HÍREK

Az eredmények összefoglalása. 1. Szereti a Jégkorongot? Igen 899 95.6% HC Csikszereda nincs 1 nagy kedvenc, a jo meccseket szeretem sc Csikszereda MAC, ERZSÉBETI FARKASOK hisz a jégkorong egy nagy család :) csapat társak - Barack Obamával csalad es baratok Barátnő egyedül. A kanadai junior jégkorong-vb-n a házigazdák válogatottja elképesztően balszerencsés módon esett ki. A Finnország elleni meccs hosszabbításában ők támadtak, de a kapáslövésre készülő hátvéd, Noah Dobson eltörte az ütőjét, a finnek pedig lefordultak és megszerezték a győztes gólt, amivel bejutottak az elődöntőbe

Jégkorong MOL Liga: fölényes érsekújvári győzelemElbúcsúzott az Újváros legendás hokivédőjeJégkorong Erste Liga: Tovább robog a Sportklub

jégkorong címke oldala az ORIGO-n. Kapcsolódó cikkek, videók, képgalériák Jégkorong bejegyzései hc_csíkszereda témában. Jégkorong! nyilas misi pakkot kapott. HTML. Jégkorong. A világ legjobb sportja a határokon innen és túl, és mindenütt, ahol van. Keresés. Innen mehetnek tovább. Utánpótláscsapatok. Felnőttcsapatok. Jégcsarnokok és jégpályák Többszöri halasztás után a koronavírus-járvány miatt kedden végleg törölték a jégkorong Bajnokok Ligája (CHL) 2020-2021-es kiírását. Koronavírus: törölték a 2020-2021-es jégkorong BL-idényt Pennsylvaniában pénteken elutasította Donald Trump amerikai elnök jogászainak perkeresetét a választási eredmények.